Kategorie A – muži do 35 let

1    Tomáš Václavek          SDH Rokytnice n.Rokyt          02:59
2    Tomáš Máca               SDH Brno-Slatina                     03:01
3    Martin Hort                SDH Čebín                                  03:10
4    Martin Novotný         SDH Olešnice                             03:20
5    Ondřej Ostřížek          SDH Čebín                                 03:30
6    Martin Sedlák             SDH Velatice                             03:39
7    Radek Tesař                SDH Sebranice                          03:43
8    Jan Soukal                                                                        03:47
9   Adam Janočko            SDH Brno-Židenice                  04:09
10 Jiří Novotný                SDH Velatice                             04:13
11 Tomáš Krajíček           SDH Krasonice                           04:27
12 Jaroslav Vojta             SDH Olší                                    04:38
13 Lukáš Dvořáček          SDH Sebranice                          04:54
14 Rostislav Hajný          SDH Doubravice n.Svit.          05:09
15 Petr Pokorný               SDH Dolní Loučky                    05:35
16 Jan Šindelka               SDH Sejřek                                 05:46
17 Dominik Dufek          SDH Kuřim                                 05:50
18 Josef Brychta             SDH Veverská Bitýška              06:06
19 Filip Krajčír                SDH Držovice                            06:36
20 Tomáš Borkovec       SDH Dolní Loučky                    06:51
21 David Minařík            HZS JMK ÚO Brno              Diskvalifikace

Kategorie B – muži nad 35 let

1 Dušan Pavelka              SDH Borač                                 03:14
2 Libor Dvořák                SDH Kožichovice                      03:16
3 Aleš Bauer                     SDH Kuřim                                05:26
4 Andrej Rebro                SDH Borač                                 05:57

Kategorie C – ženy

1 Pavlína Havlenová       SDH Vladislav                           04:19
2 Blanka Krčálová           SDH Rokytnice n.Rokytnou   05:24
3 Lenka Pokorná             SDH Dolní Loučky                    09:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Aktuality
Galerie

<