[et_pb_section transparent_background=“off“ allow_player_pause=“off“ inner_shadow=“off“ parallax=“off“ parallax_method=“on“ padding_mobile=“off“ make_fullwidth=“off“ use_custom_width=“off“ width_unit=“off“ custom_width_px=“1080px“ custom_width_percent=“80%“ make_equal=“off“ use_custom_gutter=“off“ fullwidth=“off“ specialty=“off“ admin_label=“section“ disabled=“off“][et_pb_row make_fullwidth=“off“ use_custom_width=“off“ width_unit=“off“ custom_width_px=“1080px“ custom_width_percent=“80%“ use_custom_gutter=“off“ gutter_width=“3″ padding_mobile=“off“ allow_player_pause=“off“ parallax=“off“ parallax_method=“on“ make_equal=“off“ column_padding_mobile=“on“ parallax_1=“off“ parallax_method_1=“on“ parallax_2=“off“ parallax_method_2=“on“ parallax_3=“off“ parallax_method_3=“on“ parallax_4=“off“ parallax_method_4=“on“ admin_label=“row“ disabled=“off“][et_pb_column type=“2_3″ disabled=“off“ parallax=“off“ parallax_method=“on“ column_padding_mobile=“on“][et_pb_text background_layout=“light“ text_orientation=“left“ admin_label=“Text“ use_border_color=“off“ border_style=“solid“ disabled=“off“]

Hasiči,sportovci, přijďte si vyzkoušet svoji fyzičku na soutěž TFA Boračské sklepení do Borače.

Soutěž se skládá z několika disciplín TFA, které závodník absolvuje jednu po druhé v pořadí předem určené pořadatelem. Každý závodník soutěží na vlastní nebezpečí a je si vědom rizik, které tato soutěž obnáší.

Závod je součástí poháru TFA kraje Vysočina
Datum: 2.6.2018
Místo: Borač před kulturním domem
Prezentace: od 9:00 hod. do 10:00 hod.
Začátek soutěže: 10:10 hod
Kategorie: A do 30 let s dýchacím přístrojem jako zátěž (bez masky)
B do 40 let s dýchacím přístrojem jako zátěž (bez masky)
C nad 40 let s dýchacím přístrojem jako zátěž (bez masky)
D ženy s dýchacím přístrojem jako zátěž (bez masky)
Startovné: 200,-Kč – v ceně startovného je zahrnuto občerstvení pro každého soutěžícího
Ceny: první tři místa budou ohodnoceny poháry a věcnými cenami
Přihlášky: zasílejte na email: dusan.pavelka@seznam.cz, nejpozději 25.5.2018
telefon: 731106036
Jiné: Počet soutěžících je omezen na 60.
Soutěž není pojištěná a soutěžící startuje na vlastní nebezpečí.
Zdravotnická pomoc je zajištěna.
Startovní pořadí určí pořadatel.
Soutěž se koná za každého počasí.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=“1_3″ disabled=“off“ parallax=“off“ parallax_method=“on“ column_padding_mobile=“on“][et_pb_image src=“http://www.hasiciborac.cz/wp-content/uploads/2017/06/100-let-Heroltice-53-1.jpg“ show_in_lightbox=“off“ url_new_window=“off“ use_overlay=“off“ animation=“left“ sticky=“off“ align=“left“ force_fullwidth=“off“ always_center_on_mobile=“on“][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]